Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Tek gecelik escort seans bazlı çalışmaz

  • Liste: 27 Eylül 2016 14:26

Açıklama

İçinde bulunduğumuz dünyada bir çoğumuz belkide en mükemmel zevklerden birini tadamıyoruz, evet doğru anladınız cinsel zevkten bahsediyorum. Belkide dünyadaki en muhteşem şey olan bu cinsel zevki tadamayan kişi sayısı gerçekten çok fazla.

İşte tamda bu nokta ben devreye giriyorum, bu muhteşem zevki benimle istediğiniz süre boyunca yaşayabilirsiniz. İster seans bazlı, ister gecelik, istersenizde günlük. Ama bana soracak olursanız gecelik veya günlük ilişkiler çok daha iyi oluyor çünkü hem sizin aldığınız zevk hemde benimki çok daha fazla oluyor. Çoğu cinsel fanteziye evet diyorum fakat bir kaç kuralım var maalesef. Anal sex tercih etmiyorum ve kondomsuz ilişkiye girmiyorum. Çoğu kişi kondomsuz ilişki istesede hem sizin sağlığınız hemde benim sağlığım açısından en doğrusu maalesef bu. Eğer siz sağlık konusunda yeteri kadar bilinçli hareket etmiyor, tam olarak doğru davranmak yerine daha farklı yolları tercih ediyorsanız da, ne yazık ki sizinle doğru dili konuştuğumuzu tam olarak söylemem mümkün olmaz ve haliyle ilişki de pek uygun görünmez.

İster evinize, ister otele gelebilirim. Benimle birlikte olmak için bir telefon yeterli, bütün cinsel arzularınızı tek bir telefonla doyurabilirim. Gayet sıcak kanlı ve işini bilen bir bayan olduğumuda söylemeden geçmeyeyim, birlikte çok eğleneceğimize emin olabilirsiniz. Çünkü sizlere gerçek duygusal süreci, oldukça kısa bir sürede en eğlenceli hali ile sunmaktayım.

İlan Referans ID: 81157d29c8b4d9e6

Etiket Yok

3180 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar