Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Pütürge escortu diğerlerine göre daha pahalı

  • Liste: 9 Ekim 2016 14:30

Açıklama

Sizlerin de temel amacı, alacağı cinsel dürtülerin farklı bir seviyede devam etmesini sağlamak; artık daha özel bir ilişki süreci sayesinde daha tatmin edici bir partner olmaksa, bu noktada sizlere bazı destekleri sunmama izin verin. Tüm partnerlerinizin size sadece normal, sıradan ve kendi istekleri dahilinde sunacakları ilişkileri ben tamamen sizin isteklerinize göre sunarım.

Sizler önce olur, ne sıradan bir ilişki de, ne de paralı bir ilişki içerisin de elde edemeyeceğiniz ciddi bir tatmin olma sürecine çok rahat bir şekilde ulaşma sağlarsınız. Üstelik bu tatmin olma süreci sizlere çok farklı bir destek sağlayacağı için de, artık cinsel hayatınızda ki bir çok sorundan kendinizi soyutlamanız mümkün hale gelir. Bu soyutlama hali, alınacak duygusal bağların ve tatmin olma süreçlerinin de ötesine gider.

Her anlamda daha çok mutlu olmak, her anlamda yıllardır istenilen ama bir türlü elde etme konusun da hep başarısız olunan tüm süreçlere girmek uygun hale gelir. Örneğin anal bir ilişki çoğu erkek için çok heyecan ve eğlence verici bir konudur. Ama bir çoğu içinde gene hayaldir. Ben, bunun hayal olmaktan çıkması hem sağlıklı hem de mutluluk veren bir şekil de sabahlara kadar denenmesi gibi çok özel bir imkânı da sizlere sunarak, cinselliğe karşı düşüncelerinizin daha olumlu ve özel olmasını da sağlamaktayım.

İlan Referans ID: 13357d29da343c68

Etiket Yok

3095 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar