Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Deneyimleri çok fazla olan escortla cinsel sağlığın önemi

  • Liste: 6 Ekim 2016 14:29

Açıklama

Yegane temel noktası hayatta ki cinsel sorunlardan kurtulmak ve artık daha iyi bir cinsel yaşama dahil olmak olan bir çok bey, benimle hemen iletişime geçebilir. Onların daha etkin bir cinsel hayata sahip olması, işlerin daha özel bir çizgide devam etmesi için gerekli olan her şeyi sunmaktayım.

Hem alınacak olan cinsel deneyimin daha iyi olması, hem de işlerin farklı bir çizgide devam etmesi adına gayret gösteriyorum. Bu noktada da sadece cinsel sağlık denilen konuya büyük önem gösteriyorum. Her türlü pozisyona ve deneyime açık olsam da, kondom takılmadan örneğin asla bir erkekle ilişkiye girmiyorum. Ya da cinsel sağlığı etkileyecek, hijyenik olmayan bir birleşme de asla yaşamıyorum. Bu nedenle sizin temiz olmanız, ortamın temiz olması gibi konulara büyük önem veriyorum.

Ancak bu şekilde zaten doğru bir cinsel birleşme de elde edilebilir. Aksi halde hijyenik olmayan ve kondomsuz girilen bir ilişki, bizim gibi çok eşli bir hayata sahip olan kişiler için ciddi problemler demektir. Bu problemler ise, beraberin de daha ciddi sorunları doğurur ne yazık ki. Bu tür ciddi sağlık sorunları ile uğraşmadan sağlıklı ve temiz, sorunsuz ama oldukça tatmin edici bir ilişki arıyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Size o fark dolu ve gerçek süreci en temiz şekilde sunarak yardımcı olurum.

İlan Referans ID: 29157d29d5257fab

Etiket Yok

2873 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar