Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Yazıhan’da bakımlı bayan escort ne istediğini biliyor

  • Liste: 6 Eylül 2016 09:11

Açıklama

Temiz, her şeyden önce gerçek anlamda bakımlı ve ne istediğini bilen bir kadınım. Sıradan tüm ilişkilerden sıkılmış durumdayım. Daha fazla haz almak ve daha fazla tatmin olmak için sizlerle buluşmak istiyorum. Para tabii ki önemli olsa da, hiçbir zaman ilk sırada yer almamakta.

Bu nedenle paranın ilk sırada yer almadığı, cinsel açıdan tüm isteklere cevap bulabildiğiniz bir ilişki için sizinle birlikteyim. Her şeyi daha özel bir döngüye kavuşturmak ve her türlü hazzın daha iyi devam etmesini sağlamak için sizlere hizmet sunmaktayım. Bu noktada sizlere sadece bana ulaşma olanağı sunmaktayım. Öncesinde ufak bir ön görüşme aşaması sağlıyorum. Hem fiziksel olarak hem de kafa yapısı bakımından bu ilk ön görüşme de uyum sağlarsak kısa süre içerisin de sizinle buluşuyorum. Buluşma sıradan bir cinsel birleşme odağında olmuyor asla. Her zaman daha fazla haz almak ve daha fazla tatmin etmek üzerine kurulu bir anlayışım var. Bu nedenle her şeyi çok daha özel bir döngü içerisinde sunmak adına gayret gösteriyorum.

Böylelikle hem siz, hem de ben daha fazla zevk alacağımız bir sürece dahil olabiliyoruz. Amacım ise gerçekten unutulmayacak ama sizi bir daha asla rahatsız etmeyecek bir kadın olarak tamamen özgür kalmanızı, cinsel açıdan da kısa süre içerisin de tatmin olmanızı sağlamak.

İlan Referans ID: 32957c280bf000dd

Etiket Yok

3019 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar