Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Erkekleri anlayan Pütürge bayan escort daha farklı

  • Liste: 9 Eylül 2016 09:12

Açıklama

Erkeklerin yanan taraflarını bilen, o tarafları en kısa süre içerisin de söndürmek isteyen bir adam olarak sizlerin her zaman yanında olmaya devam ediyorum. Her türlü isteğe açık bir kadınım ve bu istekler bana uyduğu sürece sizi gerçekten çok farklı duygulara doğru götürebilirim.

Cinsel ilişkide genelde aynı duygular yaşanır ve bir çok erkek sıradan bir birleşme ile tatmin olduğunu sanır. Bu çok yanlıştır ve gerçek tatmin olma süreci bu kadar basit değildir, zordur ve insanı yorar. Ben, bu gerçek tatmin olma sürecini sizlere sunmak adına çalışan ve sizlerin gerçekten daha fazla haz almasını sağlamak için uğraşan bir kişiliğe sahibim. Alacağınız hazzı gerçek anlamda yaşamanız ve her aşamada daha farklı bir ilişki sürecinde olduğunuzu hissetmeniz için bazı noktaları ele almanız gerekir. Örneğin uyumlu bir ilişkinin en temel kuralı empati kurmaktır.

Siz, benim nelerden o an zevk aldığımı bilir ve buna göre hareket etmek için uğraşırsanız ; bende sizin nelerden zevk aldığınızı analiz ederek o an ki cinsel birleşme esnasında sizi daha fazla tatmin edebilmek adına çok farklı yolları hiç zorlanmadan deneme olanağı yaratırım kendime. Haliyle ikimiz içinde hem farklı hem daha özel bir ilişki süreci bu döngü sayesinde yaşanmış olur ve her şey daha tatmin edici bir noktaya gelebilir.

İlan Referans ID: 40057c280dc94572

Etiket Yok

3309 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar